KURUMSAL

Prensiplerimiz


LOGO

PRENSİPLERİMİZ

Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip kabul edilebilir maliyetle en kaliteli ve en uygun alternatif çözümler sunmak.
Müşteri taleplerini ciddi şekilde takip etmek, istekler doğrultusunda özel ürünler geliştirerek örnek uygulamalarda bulunmak.
Teknolojinin sınırlarını zorlayarak ürünlerin tamamen mükemmel olması için devamlı araştırmalar ve yeniliklerin yakın takipçisi olmak.
Ülke sanayisinin kalkınmasına katkıda bulunarak en kaliteli en doğru ürün ve kaliteli hizmeti en uygun maliyetler ile sunmak
Kara Holding sektöründe yer alan tamamen hukuka ve ahlaka aykırı maddi manevi ticarete uygun olmayan davranışlardan kaçınarak müşterilerine ve tedarikçilerine gelecek zararları minimize eder.
Güvenin olmadığı bir ortamda müşterilerle uyumlu çalışma yapılması imkan dahilinde olamaz. Çalışmış olduğumuz, alanında lider olan firma referanslarımız ve çeyrek asırlık mazimiz güvenilirliğimizin en güçlü kanıtıdır.VİZYONUMUZ

Doğru hizmetin, doğru zamanda doğru maliyette ve kalitede müşterinin kullanımına sunmak ve müşteri memnuniyetinin sağlamaktır.MİSYONUMUZ

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleri ile ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürecek yaklaşımlarla, insan kaynakları ve eğitim faaliyetleri açısından farklılıklar yaratarak beklentileri en üst düzeyde arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimizin başarıya ulaşmalarını sağlamaktır.